Forum Culinar: Decoratii Salata de Boeuf si nu numai... - Forum Culinar

Salt la continut

  • 7 Pagini +
  • « Prima
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Decoratii Salata de Boeuf si nu numai... sau cum ne decoram salatele

#121 Useril este offline   adi_edi 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2,398
  • Inregistrat: 28-November 09
  • LocationToronto

Postat 24 February 2019 - 09:25 PM

Vezi postareaGeany, la 24 February 2019 - 06:48 PM, a spus:



Faine si simplu de facut :rolleyes: , cu ce ai prin bucatarie, nu unelte speciale de decorat. Mi-am salvat si eu o gramada de idei de pe FB, cred ca ma opresc, nu apuc veci sa le pun in aplicare.

#122 Useril este offline   Geany 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 15,652
  • Inregistrat: 08-December 09

Postat 24 February 2019 - 09:34 PM

Si mie imi plac la nebunie astea (sunt o gramada de retete de fursecuri si pe forum,sigur s-ar preta si la alte forme) adi' daca nu e de pe situri romanesti poate pui si pe aici vreo 2 macar pe care le-ai gasit tu mai interesante,mie imi plac f. mult :rolleyes: ma inspireaza' :P

#123 Useril este offline   Geany 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 15,652
  • Inregistrat: 08-December 09

Postat 07 December 2019 - 12:50 AM

Mooaamma ce mishto e asta ,nush' unde sa pun,pun aici :) https://www.facebook...Dc3OTQ1MzI5MDY/

#124 Useril este offline   Carmella 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2,237
  • Inregistrat: 30-November 09

Postat 07 December 2019 - 09:26 AM

Eu am dat de doi indivizi care rîd la cameră, dar nu am avut răbdare să văd tot, e ceva interesant acolo?

#125 Useril este offline   Geany 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 15,652
  • Inregistrat: 08-December 09

Postat 07 December 2019 - 10:58 AM

Vezi postareaCarmella, la 07 December 2019 - 09:26 AM, a spus:

Eu am dat de doi indivizi care rîd la cameră, dar nu am avut răbdare să văd tot, e ceva interesant acolo?

Nimik interesant acolo :) imi dadu eroare ,ca era de pe facebook distribuit niste idei faine de decoratii ,si am dat copy si paste ca sa pun linkul sa va arat si a intrat asta...nush' de ce :pupic: ...scuuzzee!!! :)


P.S Incerc sa investighez ce s-ar fi putut intampla ,postez de atatia ani si nu am mai patit asa ceva,dar stiti cat de atehnica sunt,fiind de pe facebook,probabil a fost greseala mea sa fi dat cu mousul clic pt. copy pe postarea ce se afla distribuita pe pagina imediat mai sus sau mai jos,fie sa fi fost la copiere un fel de spam sau ceva virusat sa intre altceva cand vrei sa intri acolo,nu asi sti ce sa spun ca nu ma pricep,am incercat sa urmaresc pasii sa mai dau la urma de ce vazusem eu si cred ca era ceva de pe situl asta cu cooking nush' ce,doar ca are multe pagini,nu e pe prima pagina si la celelalte da eror deci ceva e defect acolo https://www.facebook.../videos/?page=2...nu stiu ce s-a intamplat cert e ca cineva din lista distribuise si mi-a placut si voiam sa va arat si voua,inca o data mii de scuze...

Aceasta postare a fost editata de Geany: 07 December 2019 - 11:43 AM


Arata acest topic


  • 7 Pagini +
  • « Prima
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi