Forum Culinar: Dragoslavele-Campulung Muscel-Rucar-Dambovicioara - Forum Culinar

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Dragoslavele-Campulung Muscel-Rucar-Dambovicioara Din seria "Frumusetile Romaniei"

#21 Useril este offline   Daniella 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 10,870
  • Inregistrat: 04-July 10

Postat 05 July 2011 - 12:41 AM

Georgiana, absolut splendid! Parca se incarca plamanii de aer si sufletul de pace cand privesti astfel de peisaje. Seamana cu cele de la mine de la tara.
Multumim ca ai impartasit cu noi frumusetea locurilor pe unde ai colindat.

In drumurile tale ai gasit vreo pensiune cu pret rezonabil care sa merite ? Vreau sa trimit copila, cu mamaie si cu nepoata 10 zile la munte peste o luna, unde sa nu-mi ia pielea, sa fie aer curat, curte, iarba, peisaj, liniste montana ...si in principiu macar demipensiune sa aiba. Merci anticipat

Hrana sa-ti fie leac si leacul sa-ti fie hrana. (Hipocrates)

Happiness must always be an inside joy!

#22 Useril este offline   Giorgiana 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: yellow
  • Postari: 4,405
  • Inregistrat: 25-November 09
  • LocationBucuresti

Postat 05 July 2011 - 08:59 AM

Vezi postareaDaniella, la 05 July 2011 - 12:41 AM, a spus:

Georgiana, absolut splendid! Parca se incarca plamanii de aer si sufletul de pace cand privesti astfel de peisaje. Seamana cu cele de la mine de la tara.
Multumim ca ai impartasit cu noi frumusetea locurilor pe unde ai colindat.

In drumurile tale ai gasit vreo pensiune cu pret rezonabil care sa merite ? Vreau sa trimit copila, cu mamaie si cu nepoata 10 zile la munte peste o luna, unde sa nu-mi ia pielea, sa fie aer curat, curte, iarba, peisaj, liniste montana ...si in principiu macar demipensiune sa aiba. Merci anticipat


Da, avem o tara minunata!
Preturile in Dragoslavele la pensiuni sunt in jur de 70 RON pe noapte. Si un singur domn din Dambovicioara mi-a dat cartea lui de vizita si mi-a spus ca are preturi rezonabile si o pensiune frumoasa. Daca doresti datele lui ti le trimit pe PM.

Asta este pensiunea:

Imagine atasata: monthly_07_2011/post-88-13098491315841.jpg
GEORGIA

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi