Forum Culinar: Bilete concert SALVATORE ADAMO - Forum Culinar

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Bilete concert SALVATORE ADAMO de vanzare 2 bilete pt 10 decembrie

#1 Useril este offline   simonique 

  • Bucatar
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 76
  • Inregistrat: 28-February 11

Postat 17 November 2011 - 09:18 AM

Buna tuturor!
Am cumparat acum cateva luni 2 bilete la concertul lui Salvatore Adamo de pe 10 dec. din Bucuresti dar se pare ca planul din targ nu se potriveste cu cel de acasa :biggrin: ...trebuie sa luam motul celui mic si se pare ca sg zi in care se pot reuni toate persoanele implicate a trebuit sa fie bineinteles (!!!) 10 decembrie...asa ca va trebui sa renunt la concert =)), de aceea daca este cineva interesat sa cumpere 2 bilete, astept mesaje... pretul este 85 lei/biletul, eu le-am luat cu 100lei...

#2 Useril este offline   versilov 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 09-December 11

Postat 09 December 2011 - 11:40 PM

eu m-am trezit foarte tarziu... nu stiu daca mai ai biletele de vanzare... sunt dispus sa platesc suma initiala pe ele in cazul in care le mai ai.

Vezi postareasimonique, la 17 November 2011 - 09:18 AM, a spus:

Buna tuturor!
Am cumparat acum cateva luni 2 bilete la concertul lui Salvatore Adamo de pe 10 dec. din Bucuresti dar se pare ca planul din targ nu se potriveste cu cel de acasa :floare: ...trebuie sa luam motul celui mic si se pare ca sg zi in care se pot reuni toate persoanele implicate a trebuit sa fie bineinteles (!!!) 10 decembrie...asa ca va trebui sa renunt la concert :floare:, de aceea daca este cineva interesat sa cumpere 2 bilete, astept mesaje... pretul este 85 lei/biletul, eu le-am luat cu 100lei...


Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi