Forum Culinar: Player 3D - Forum Culinar

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Player 3D

#1 Useril este offline   Foxyy 

  • Moderator
  • Grup: Moderators
  • Postari: 14,143
  • Inregistrat: 24-November 09
  • Location: H P

  Postat 01 January 2013 - 01:52 AM

Helau! Caut un player (nu trial, ca de ala avem! =))) pentru a vedea filme 3D. Avem ustensila necesara, da' nu gasim nicaieri un player valid. Am incercat sa activam trial-ul gasit pe net, dar cand ti-e lumea mai draga (adica la vreo 10 minute) minunatia de soft intrerupe filmul si-ti zice ca tre' sa bagi (iar????) codul de inregistrare. Parca stereoscopic se numeste soft-ul, da' nu-s foarte sigura, nu scriu de pe acel calculator.
Se gaseste pe undeva un soft care sa fie valabil n-spe mii de ani de-acu' incolo? Sau, macar sa nu ne vorba aia la melodie la fiecare 10 minute... La vreo 10 filme, mai treaca-mearga.. :lol:
Multam anticipat pentru autor! :rolleyes:

#2 Useril este offline   Alexandru 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Green
  • Postari: 2,370
  • Inregistrat: 21-November 09
  • LocationParis, France

Postat 01 January 2013 - 03:24 PM

Vezi postareaFoxyy, la 01 January 2013 - 01:52 AM, a spus:

Helau! Caut un player (nu trial, ca de ala avem! :cheers:) pentru a vedea filme 3D. Avem ustensila necesara, da' nu gasim nicaieri un player valid. Am incercat sa activam trial-ul gasit pe net, dar cand ti-e lumea mai draga (adica la vreo 10 minute) minunatia de soft intrerupe filmul si-ti zice ca tre' sa bagi (iar????) codul de inregistrare. Parca stereoscopic se numeste soft-ul, da' nu-s foarte sigura, nu scriu de pe acel calculator.
Se gaseste pe undeva un soft care sa fie valabil n-spe mii de ani de-acu' incolo? Sau, macar sa nu ne vorba aia la melodie la fiecare 10 minute... La vreo 10 filme, mai treaca-mearga.. :((
Multam anticipat pentru autor! :hug:


De ce nu încerci lectorul nVidia? E total gratuit. Altminteri ar mai fi Bino, existent si în versiuni Mac si Linux.
Nu faceti aceeasi prostie de doua ori, sunt atat de multe prostii noi de facut!

#3 Useril este offline   Foxyy 

  • Moderator
  • Grup: Moderators
  • Postari: 14,143
  • Inregistrat: 24-November 09
  • Location: H P

Postat 02 January 2013 - 06:19 PM

Vezi postareaAlexandru, la 01 January 2013 - 03:24 PM, a spus:

De ce nu încerci lectorul nVidia? E total gratuit. Altminteri ar mai fi Bino, existent si în versiuni Mac si Linux.

Bino e un mare fas.... nu se activeaza butonu' de 3D, iar pe ecran player-ul binevoieste sa arate filmul de 2 ori pe acelasi ecran! Iar daca cumva, din setari, jupanu' reuseste sa-l comute pe ecran simplu, nu e 3D.
Si la fel se intampla cu celelalte playere. In plus, nici unul nu ia subtitrarea.. :hug: A naibii tehnologie! :)

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi