Forum Culinar: SUGESTI DE ACHIZITIE MIXER KITCHEN - Forum Culinar

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

SUGESTI DE ACHIZITIE MIXER KITCHEN De unde cumparam KITCHENAID mixer si accesorii

#1 Useril este offline   Loredana S 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 11-November 13

  Postat 12 November 2013 - 12:34 AM

Deschid acest topic, deoarece cred ca mai sunt si alte persoane in afara de mine care cauta sa cumpere un mixer Kitchenaid cat si accesorii, la un pret cat mai mic.
Eu am gasit pe amazin.com exact mixerul ce il importa si il vinde Bilancia din Romania la pretul de 519 USD - este pt priza de 220W - pt Europa

http://www.amazon.co...kitchenaid+220v

Pe acest site si accesoriile sunt mult mai ieftine decat cele vandute de Bilancia.
Eu nu stiu ce inseamna din punct de vedere al deteriorarii si al altor taxe sa fac o comanda in Canada la produse de pe amazon.com
Poate stie cineva si ma ajuta si pe mine cu astfel de informatii.
Sau
Poate altcineva are o alta sugestie de unde pot sa imi achizitionez si eu acest mult ravnit aparat Kitchenaid

#2 Useril este offline   Loredana S 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 11-November 13

Postat 12 November 2013 - 04:37 PM

Am mai gasit mixerul Kitchenaid si la Flanco, de unde se poate achizitiona si in rate fara dobanda daca ai card de cumparaturi.
Pretul este de 2.549 lei

#3 Useril este offline   Loredana S 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 11-November 13

Postat 14 November 2013 - 10:53 AM

Vezi postareaLoredana S, la 12 November 2013 - 04:37 PM, a spus:

Am mai gasit mixerul Kitchenaid si la Flanco, de unde se poate achizitiona si in rate fara dobanda daca ai card de cumparaturi.
Pretul este de 2.549 lei




Pe situl importatorlui Bilancia a aparut o promotie superba la mixerul Kitchenaid la pretul de 2.549 lei , primesti cadou accesorii in valoare de 1.081 lei

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi