Forum Culinar: Cum mi-am rupt lobul urechii - Forum Culinar

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Cum mi-am rupt lobul urechii

#1 Useril este offline   roxi 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 8
  • Inregistrat: 25-October 13

Postat 21 January 2014 - 09:39 PM

Mi s-a agatat intr-o zi cercelul de bluza si nu mi-am dat seama, iar cand m-am ridicat in graba, pur si simplu mi s-a rupt lobul urechii. Nici nu credeam ca se poate intampla asa ceva. O prietena mi-a recomandat sa merg imediat la Dr. Dobos, nici nu am mai stat pe ganduri si am fost tare norocoasa. In cateva minute lobul urechii a fost refacut, fara a se vedea alte semne. Ii sunt recunoscatoare domnului doctor si va recomand sa mergeti la dansul, recultatele sunt extraordinare. Daca vreti puteti sa va uitati la toate cazurile dansului pe site-ul http://www.drreparatordecercei.ro unde gasiti explicate si procedurile estetice pe care le face.
Asa ca aveti grija ce cercei purtati ))

#2 Useril este offline   Gorgona 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 214
  • Inregistrat: 28-November 09

Postat 21 January 2014 - 11:54 PM

Vezi postarearoxi, la 21 January 2014 - 09:39 PM, a spus:

Mi s-a agatat intr-o zi cercelul de bluza si nu mi-am dat seama, iar cand m-am ridicat in graba, pur si simplu mi s-a rupt lobul urechii. Nici nu credeam ca se poate intampla asa ceva. O prietena mi-a recomandat sa merg imediat la Dr. Dobos, nici nu am mai stat pe ganduri si am fost tare norocoasa. In cateva minute lobul urechii a fost refacut, fara a se vedea alte semne. Ii sunt recunoscatoare domnului doctor si va recomand sa mergeti la dansul, recultatele sunt extraordinare. Daca vreti puteti sa va uitati la toate cazurile dansului pe site-ul http://www.drreparatordecercei.ro unde gasiti explicate si procedurile estetice pe care le face.
Asa ca aveti grija ce cercei purtati ))

Asta nu e doctorul ala de a omorit o tipa fiindca i-a efectuat gresit o liposuctie?
Gata, si-a aranjat ploile si a scapat?

#3 Useril este offline   black_cat 

  • crossing your path
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1,290
  • Inregistrat: 27-November 09

Postat 22 January 2014 - 03:51 AM

Vezi postarearoxi, la 21 January 2014 - 09:39 PM, a spus:

Mi s-a agatat intr-o zi cercelul de bluza si nu mi-am dat seama, iar cand m-am ridicat in graba, pur si simplu mi s-a rupt lobul urechii. Nici nu credeam ca se poate intampla asa ceva. O prietena mi-a recomandat sa merg imediat la Dr. Dobos, nici nu am mai stat pe ganduri si am fost tare norocoasa. In cateva minute lobul urechii a fost refacut, fara a se vedea alte semne. Ii sunt recunoscatoare domnului doctor si va recomand sa mergeti la dansul, recultatele sunt extraordinare. Daca vreti puteti sa va uitati la toate cazurile dansului pe site-ul http://www.drdoboscalin.ro unde gasiti explicate si procedurile estetice pe care le face.
Asa ca aveti grija ce cercei purtati ))


Saraca Roxi e chiar ghinionista. In 5 mesaje a trecut printr-o rinoplastie, o gastric sleeve, o astenie si acum lobul urechii rupt, tsc tsc tsc :occasion15:
brain loading....please wait....

#4 Useril este offline   2ut 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 2,117
  • Inregistrat: 07-April 10

Postat 22 January 2014 - 10:11 AM

Saraca Roxi e chiar ghinionista. In 5 mesaje a trecut printr-o rinoplastie, o gastric sleeve, o astenie si acum lobul urechii rupt, tsc tsc tsc :occasion15:
[/quote]

Da, da, chiar asa, si eu ma gandeam ca toate belelele-s pe ea...

#5 Useril este offline   verber 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Green
  • Postari: 2,872
  • Inregistrat: 08-December 09
  • LocationFRO

Postat 22 January 2014 - 02:52 PM

Bre sinteti rele...lasa ti fatuca in pace....asa ii place sa valseze printre operatii...."virtuale"
:scratch:

#6 Useril este offline   Maya 

  • Site Admin
  • Grup: Administrators
  • Postari: 10,234
  • Inregistrat: 22-November 09
  • LocationGermany

Postat 23 January 2014 - 03:13 PM

Eu mi-am rupt bluza în cercel! Ce sa fac?????? Ma bucur ca n-a cedat si cercelul, ca urechea nu era o problema, stiam unde o pot repara... dar ce naiba fac cu bluza??? :scratch:
-Maya's World-

-D'ale pisicilor-

"I have always imagined that Paradise will be a kind of library.”
― Jorge Luis Borges

#7 Useril este offline   Olguta 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Green
  • Postari: 1,342
  • Inregistrat: 25-November 09
  • LocationBucuresti

Postat 23 January 2014 - 03:45 PM

Vezi postareaMaya, la 23 January 2014 - 03:13 PM, a spus:

Eu mi-am rupt bluza în cercel! Ce sa fac?????? Ma bucur ca n-a cedat si cercelul, ca urechea nu era o problema, stiam unde o pot repara... dar ce naiba fac cu bluza??? :D


Si eu care am citit ca ti-ai rupt buza :)))) Bine ca-i doar bluza, ca banuiesc sa nenea asta repara si buza la nevoie :)))
Imagine postata

#8 Useril este offline   stella 

  • Ambasadoarea artistilor culinari
  • PipPipPipPip
  • Grup: Green
  • Postari: 7,715
  • Inregistrat: 23-November 09

Postat 23 January 2014 - 07:33 PM

:) Maya, ramai cu bluza *nereperata* ca onoarea Leancai :)

http://www.romanianv...lc-justitie.php

Leanca: Da, domn' judecător, onoarea mea, săru' mâna, nereperată, cum remâne?
Prev. (maliţios): Las' că ţi-o reperează domn' Mitică!


Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi