Forum Culinar: vreau sa imi schimb salteaua - Forum Culinar

Salt la continut

  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

vreau sa imi schimb salteaua Help!

#21 Useril este offline   Angel 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Crimson
  • Postari: 2,199
  • Inregistrat: 24-November 09
  • Locationfar far away

Postat 30 December 2010 - 01:52 AM

am pe piciulica migratoare la mine in pat acum, ca iti faceam in secunda asta. e 7.48 dimineata la mine,cum se trezeaste iti fac poze si din profil si cum vrei...inclusiv marca ;) :P

noi santem multumiti tare de ea, , patul e mare, a loc si fetele amandoua lejer sa doarma intre noi :P, nu ne atingem daca nu avem chef :)

noi nu putem dormi pe de-ala ca norisorul cum zice laura, am incercat, ne intalneam la mijloc un peste altul si ne batzaiam frate cand se intorcea unul dintre noi, aiurea, ca si la ala cu apa :P
l-am dat unei amice pe cel cu apa, trebuia sa-l pastram pt camera de oaspeti aici pt cand veneau parintii mei, atunci sa vezi ras :) :)

edit ca am pozat!

asta este modelul
Fisier atasat  P1150340.JPG (544.09K)
Number of downloads: 3

asta este patul, format din 2 care se unesc printr-un dispozitiv intre ele si nu se misca(cred ca se gasesc si la tine), salteaua este dintr-o bucata dar poti lua 2 care la fel se vor 'lipi' si nu este crapatura, despartitura intre ele. la nevoie patul nostru poate fi transformat in 2 fara probleme, cu saltelele aferente of course

asta este grosimea saltelei
Fisier atasat  P1150338.JPG (487.51K)
Number of downloads: 2

cam atat, noi santem super multumiti de ea, a costat vreo 2500aud, multisor dar si corpul nostru merita. are 10 ani garantie....ce sa mai zic....eu cu artrita mea sant multumita, nu ma doare spatele, ma trezesc fresh....hai ca i-am facut reclama destul

Fisiere atasate



#22 Useril este offline   gloxinia 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: brown
  • Postari: 1,517
  • Inregistrat: 23-November 09
  • Locationundeva prin nord vest

Postat 30 December 2010 - 10:29 AM

Cand am incept sa caut saltele am zis ca va fi simplu. Acu nu mai sunt asa sigura de asta.

Merci Dark, macar o sa stiu ce optiuni am. :)
Mami de

Imagine postata
si

Imagine postata

#23 Useril este offline   Sara 

  • Ajutor de bucatar
  • PipPip
  • Grup: Green
  • Postari: 11
  • Inregistrat: 29-November 09
  • LocationOradea

Postat 03 January 2011 - 12:46 AM

Vezi postareaRamo, la 27 December 2010 - 02:47 PM, a spus:

Eu am Domus Flex superortopedica cu 2 fete (iarna/vara), o am de 5 ani si nu as schimba-o cu alta. A costat o caruta de bani atunci, dar i-as mai da odata =))


Si eu am doua saltele Domus Flex superortopedice, ambele făcute la comandă acum vreo 4 ani și sunt foarte mulțumită de ele. Inainte aveam dureri insuportabile de spate, acum nu mai am probleme asa mari. Plus ca sunt la fel ca-n prima zi, niciun arc nu a clacat(am primit garanție 10 ani).


Vezi postareaCarmella, la 27 December 2010 - 11:30 AM, a spus:

Cu toata faima lor, am probat saltelele de la Ikea si nu mi-au placut. Adica m-am aruncat pe ele, m-am intins in pat, le-am pipait etc si nu au trecut testele. In schimb mi-am luat perne de la ei, modelul despre care ziceam ca nu m-ar satisface niciodata, iar acum nu mai pot sa dorm pe altceva. E cea din burete, dreptunghiulara, cu forma scobita pentru git.


Carmella mi-ai dat o idee bună...am să caut și eu să cumpăr perne din alea....că mă mai chinuie uneori spondiloza.

#24 Useril este offline   gloxinia 

  • Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: brown
  • Postari: 1,517
  • Inregistrat: 23-November 09
  • Locationundeva prin nord vest

Postat 03 January 2011 - 01:20 PM

Am sunat la domusflex cica au reprezentatta in Oradea. Incerc sa dau de ei si nika, nu raspund do-le! Dar ocupati mai sunt!
Mami de

Imagine postata
si

Imagine postata

#25 Useril este offline   Cosmirina 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 20-July 12

Postat 20 July 2012 - 04:41 PM

Salutare tuturor,

Stiu ca alegerea saltelei potrivite poate sa fie o povara, asadar, va propun sa castigati una fara prea mari batai de cap.
Este vorba despre un concurs organizat pe Facebook de catre Siesta Bedding, care are ca premiu o saltea dubla Siesta Lux Foam. Se castiga simplu, pe baza de vot. Cei de la Siesta au mai avut astfel de concursuri si dau ocazional saltele (de calitate, in cazul de fata chiar gama de lux) cadou.
Abia s-a lansat si inca nu sunt inscrisi (pont pentru doritori :rolleyes:)
Aici gasesti linkul pentru concurs: http://www.facebook....04169126292521.

Un weekend placut va doresc si succes la concurs!

#26 Useril este offline   Jose 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 2
  • Inregistrat: 02-October 12

Postat 02 October 2012 - 05:14 PM

salut,

eu mi-am luat o saltea ortopedica; au garantie, livrare gratuita si un pret super bun :

Imagine postata

#27 Useril este offline   IoanaM 

  • Bucataras
  • Pip
  • Grup: Members
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 25-March 15

Postat 25 March 2015 - 01:24 PM

eu mi-am luat o saltea cu structura de arcuri
modelul Status de la
o am de mai multi ani si sunt extrem de multumita de saltea

Arata acest topic


  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi